Grundig SAT Systems

grundig_sytems_iptv

GSS’nin IPTV çözümleri otel, hastane, üniversite, havaalanı, tren istasyonu, iş merkezleri gibi yerel dağıtım ağlarının kullanıcılarının yanı sıra apartmanlar veya daha küçük meskenler için de son derece uygundur. IP sinyalleri yapısal kablo şebekesiyle ya da DSL teknolojisi kullanılan telefon ağı üzerinden iletilebilir. Bunun için, 20 Mbit/s ile 100 Mbit/s arası sistemler ve telefon tesisatı için özel bir sistem mevcuttur.

MultiDigital® kasetler kullanılarak karasal veya uydu kanalları IP’ye dönüştürülür. Bu modüler platformlar operatörün/kullanıcının bireysel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Doğal olarak, ücretli TV hizmetleri ve HDTV içeriğe ek olarak EPG, AC-3, vs. gibi tipik tamamlayıcı dijital hizmetler de temin edilebilir. İnternet erişimi de gerçekleştirilebilir.

Ismarlama Video (VoD) ve Ismarlama Müziğin (MoD) entegre edilmesi de Hollywood Studio onaylı teknolojinin kullanıldığı bir uzatma modülü aracılığıyla yapılır. Bu modülde TimeShift ve PVR fonksiyonları da vardır. Özel bir modda, tüm TV kanallarının 24 saatlik kayıtları yapılabilir ve böylece kullanıcı haberler ya da diziler gibi sevdiği programları izleyebilir ya da bu özelliği dokümantasyon amacıyla kullanabilir.

Ismarlama Video sistemi ayrıca bir bilgi kanalı sistemi gibi de kullanılabilir. Tıpkı profesyonel sektörde olduğu gibi, basit araçlar yardımıyla saniye şaşmayan bir yayın planı derlenebilir. Böylece reklamlar gibi hedefe yönelik bilgilerin belli saatlerde yayınlanması sağlanır. Bu program bu playout işlevselliği yardımıyla 24×7 sabitlenebilir.

İstenen otel uygulamaları MultiDigital® platformu tarafından aynı zamanda temin edilir. Bu şekilde internete güvenli ve yasal giriş imkanını, standart PMS sistemlerinin entegrasyonunu, çok dilli bir ara yüzü, isteğe bağlı hızları, TV ve internet hizmetlerinin paketlenmesini, PayPal’i, kredi kartlarını, PMS ve kuponla ödemeyi, dizüstü bilgisayarda konfigürasyonsuz Tak ve Kullan özelliğini, vs. içerir.

Uç aygıtlar evlerdeki TV cihazları veya yazılımla çalışan bilgisayarlardır. Entegre set üstü kutusu (STB) olmayan TV’ler için GSS STB’ler gereklidir. Bu da mevcut cihazları değiştirmek yerine bir STB takmanın yeterli olacağı anlamına gelir. İş merkezleri için, MultiDigital® platform aynı zamanda dijital televizyon sektöründen ilave uygulamalar da sunar.

GSS ayrıca tüm uygulamalar için bir modüler MultiDigital® platform temin eder:

Basic:
IPTV head-end istasyonu, Layer3 anahtarı, aracı yazılım için sunucu, set üstü kutuları

VoD modülü:
VoD/MoD sunucusu, VoD sunucularına erişim portalı, ekipman ihtiyaçlara bağlı olarak değişir
İnfo kanalı modülü: İnfo kanalları için yayın kontrolü /24×7 planlama

xDSL modülü:
Uygulamaya göre DSLAM ve modem (ADSL2 / ADSL2+ / VDSL / VDSL2), ayırıcı

Otel modülü:
PMS sistemlerine bağlantı, internet erişiminin idaresi

İndir

İndir

  • Product Picture
  • User Manual
  • Software V10
  • Head-End Station System Catalogue 2012/2013

Tüm GSS Ürünleri

Copyright 2014 DİKEY İLETİŞİM ELEKTRONİK.