Grundig SAT Systems

Sadece televizyondan daha fazlası için:

GSS – IPTV HeadEnd

  • Sınırsız TV kanalı seçeneği
  • Kişiselleştirilebilen iletişim çözümleri
  • IPTV ile interaktif TV
  • Geleceğe hazır – Ultra HD gibi yeni teknolojiler için bile şimdiden hazır sistem
  • Varolan kablo altyapısını, TV’leri değiştirmeden ve onlar çalısırken kurulum yapabilme olanağı
  • İzle öde hizmetlerinden ve sistem üzerinden verilen siparişlerden ek gelir kazanma fırsatı
  • Esnek fiyatlandırma ve farklı faturalandırma seçenekleri
  • Yaygın otel yönetim sistemlerine ve yazılımlarına kolayca entegre edilebilme

gss_kappak

iptv_tv

1- Sınırsız sayıda Dijital, HD ve SD (Standart TV yayını) kanal seçeneği

GSS Digital HeadEnd ve IPTV HeadEnd sistemleri ile dilediğiniz kadar TV kanalını dağıtma olanağına kavuşursunuz.

Dijital yayınlar, HD yayınlar, SD yayınlar, hangi kaynaktan geliyor olursa olsun (Uydudan, kablodan, Karadan veya IP’den) GSS HeadEnd ünitelerinde dijital sinyallere dönüştürülerek dağıtım sistemine verilir. Dağıtılabilecek kanal sayısı sınırsızdır.

iptv_tv2

2- Kişisellleştirilmiş iletişim çözümleri

Televizyon ekranıyla iletilen kişiselleştirilmiş bir hoşgeldiniz mesajı misafirlerinizde çok olumlu bir ilk izlenim oluşturabilir. Kullanımı çok kolay olan bir arayüz sayesinde misafirlerinize otelinizin başlıca hizmetlerinin tanıtımını yapabileceğiniz gibi otelin SPA’sında veya restoranında rezervasyon yapma olanağı da verebilirsiniz. Bu arada (fiilen sınırsız sayıda) yüksek kalitede televizyon / radyo kanallarını standart olarak sunabileceğinizi de unutmayın. Üstelik bu yayınlar misafirinizin dil tercihlerine göre listenelebilir de…

iptv3

3- Varolan sistemler kolayca genişletebilir ve geliştirebilir

Varolan televizyon sistemleri genellikle interaktif uygulamalar için tasarlanmamışlardır ve yeni özellikler eklemeye kalkınca çok az esneklik sunarlar. Varolan bir sistemi, bir yerleri kırmadan, fazladan pahalı kablolar ile döşemek oldukça zordur.

GSS bu sorunu çözebilmek için kendi IPTV sistemini geliştirmiştir, ve bu sistem bir çok pretijli otelde başarı ile uygulanmıştır.

iptv4

4- Sistemi durdurmadan kurulum, IP üzerinden teknik servis

Var olan sisteminizi değiştirmek hiç zor değil. IP sinyalleri için, varolan altyapı kullanılabilir, bunun için odalarda karmaşık bir çalışma gerekmemektedir. Kurulum çalışan sistemi engellemeden hızlı bir şekilde yapılabilir.
Sistemin bakımı, kontrolü ve ihtiyaca göre kanal listelerinin değiştirilmesi gibi hizmetler uzaktan IP (internet) üzerinden verilebilir.

GSS-IPTV-HeadEnd-sistemleri

5- Geleceğe hazır – Ultra HD gibi yeni teknolojiler için şimdiden hazır

GSS IPTV HeadEnd sistemleri size kısa vadede hizmet edecek bir sistem önermiyor. Yatırımınızın önümüzdeki on yıllar boyunca size hizmet etmesini de sağlıyor. GSS IPTV HeadEnd’ler sadece dijital TV, HDTV gibi yayın formatlarını değil ultra HDTV gibi geleceğin yayın formatlarını da destekleyen bir sistem sunuyor.
Böylece hem rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi hem de yatırımınızın değerini yıllarca korumasını güvence altına alıyor.

GSS,-IP-bazlı-haberleşme-çözümleri

6- Daha fazla hizmet, daha fazla kolaylık, daha fazla değer

GSS, IP bazlı haberleşme çözümleri ve çeşitli ihtiyaçlar için modüler bir platform geliştirmiştir.
Kişişelleştirilmiş bilgilendirme ve eğlence seçenekleri ile müşterilerinizden, verdiğiniz hizmet ve konforun yanı sıra daha fazla takdir de alırsınız. Reservasyon yapma, satın alma, Pay-TV veya Video on Demand gibi ücretli multimedya hizmetleri entegre edilmiş sistem sayesinde ek gelir imkanları da kavuşursunuz.

IPTV-ile-İnteraktif-TV

7- IPTV ile İnteraktif TV

Bugünün IP ağları, örneğin yerel LAN ağları ve genişbant telefon hatları sadece internet uygulamalarının kullanımından daha fazlasına imkan verecek bant genişliğine, ek olarak Televizyon kanallarının dağıtımına da izin vermektedirler.
İki teknolojinin birleşmesi interaktif televizyonu olanaklı kılmaktadır. Ayrıca bunu varaolan televizyonların değişmesine gerek kalmadan güvenilir bir kalite ile sunmaktadır.

Merkezden-yönetim-ve-kontrol

8- Merkezden yönetim ve kontrol

Mültimedya sunucusu, merkezden müşterilerin odalarındaki cihazları ve interaktif özelliklerin, yönetilmesini sağlar.
Grundig tarafindan hazırlanan ‘Otel Yönetim Sistemi’ arayüzü ile otelin kullanmakta olduğu PMS (Property Management System bağlantılı ve uyumlu hale getirilir. Bu sayede, mekezden operatör her bir cihaza veya odaya özel bilgiler veya mesajlar (hoşgeldiniz veya çıkış tarihi hatırlatması gibi) gönderebilir.

Multimedya-fırsatlar-yaratır

9- Multimedya fırsatlar yaratır

IPTV ile Video on Demand ve Audio on Demand gibi multimedia özellikleri çalıştırılabilir. Kullanıcılar sunucudan istediklerini izleyebilir, (timeshift) ile durdurmuş olduğu TV yayınlarını kaldığı yerden izlemeye devam edebilir, hatta beğendiği kanalları kaydedebilir.
Değişik zamanlarda video yayınları; etkinlikler ile ilgili bilgiler, promosyonlar ve reklamlar da konulabilir. İhtiyaçlara ve fırsatlara bağlı olarak ekran menüsü isteğe uygun hale getirilebilip, esnek arayüzde kolaylıkla değişiklikler yapılabilir.

GSS-–-Yenilikçi-çözüm-ortağınız

10- GSS – Yenilikçi çözüm ortağınız

Müşterilerine tek bir kaynaktan yayın alabilme teknojilerinde komple çözümler sunan GSS; ürün geliştirme aşamasından başlayarak ileriye dönük ürünler tasarlar. Teknolojik olarak üstün ve mükemmel kalitede ürünler sunar. Özel ihtiyaçlara yönelik özel çözümler üretir.
Gelişmekte olan uluslararası profesyonel radyo ve televizyon yayın alma teknolojileri pazarında lider bir tedarikçi olup, bir numaralı profesyonel head-end üreticisidir.

GSS---IPTV-Headend-Sistem-Mimarisi

Copyright 2014 DİKEY İLETİŞİM ELEKTRONİK.