Grundig SAT Systems

GSS eksiksiz, yenilenmiş ürün yelpazesi ve Dikey Elektronik güvencesiyle Türkiye’de;

Digital Headend Sistemleri (QAM)

IPTV Headend Sistemleri

Multiswitch Sistemleri

Optik Dağıtım Sistemleri

Otel ve Hastaneler İçin Özel SMATV Çözümleri

iptv avantaj gorsel_1

GSS ile IPTV’nin avantajları nelerdir?
  • IP tabanlı tüm eğlence platformlarına erişim sipariş olanağı
  • Talep üzerine tüm IPTV servislerine erişim sipariş olanağı
  • Otel servisleri menüsüne erişim ve sipariş olanağı
  • Misafirlerin extrem taleplerini bile karşılmayabilmenin prestiji

Devamı..

iptv avantaj gorsel_1

Vu+ Solo2 Twin PVR Linux HD

SOLO 2 uydu alıcısı, güçlü donanımsal ve yazılımsal üstünlüklere sahiptir. Vu+ tasarımcılarının SOLO 2’yi geliştirirken hedefleri; çok yönlü, kompakt bir HD PVR uydu alıcısı üretmekti. Pazara sunulduğundan beri Solo2, HD yayın izleyicilerinin özellikle tercih ettiği HD PVR olmayı başardı..

Devamı..

multiconnect gss gorsel_1

4 uydu 1 çanakta Astra, Hotbird, Eurobird, Eutelsat

Inverto Black Multiconnect LNB serisi, yeni kurulacak veya daha önceden kurulmuş her standart çanak ile birden çok uydudan sinyal (TV yayını) alabilmek için tasarlanmış yenilikçi bir sistemdir. Multiconnect sayesinde her uydu için ayrı bir çanak seti satın almanız gerekmez.

Devamı..

dikey_iletisim_elektronik_logo

Dikey Elektronik Hakkında
Dikey Elektronik, 2003 yılından beri Uydu TV sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Dijital yayıncılıkta baş döndürücü bir hızla yaşanan gelişmeler, Dikey Elektronik’i pazara süreceği ürünlerin seçiminde yakın geçmişte teknolojik ömrünü tamamlamayacak teknolojik avantajlar sunan marka ve modelleri seçmek için motive etmiştir. TripleDragon, İnverto, VU+ gibi benzerleri arasında hemen öne çıkan markaların Türkiye tüketicisi ile buluşturulması bu mükemmeliyetçi anlayış ve vizyonumuz ile gerçekleştirildi.

Djital iletişim alanında yaşanan gelişmeler; TV Dağıtım sistemleri, Güvenlik / Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Binaiçi ve Binadışı Sesli/Görüntülü Haberleşme Sistemlerinin tamamen entegre olmasına neden oldu. IP tabanlı ses / görüntü / veri iletişimi sistemleri, dijital iletişim sistemleri içinde bugünün gereksinimlerine mükemmel çözümler sunmaya başlarken, geleceğin de IP tabanlı teknolojilerde olduğu tartışmasız bir biçimde ortaya çıktı.

Dijital iletişimin yıldızının IP tabanlı teknolojiler olduğunu inkar etmek artık olanaksızlaştı. Daima yenilikçilik ve bugünden yarına uzanan güvenli teknolojileri Türkiye tüketicisi ile buluşturmayı ilke edinen Dikey Elektronik, çok kullanıcılı (TV, Radyo, Güvenlik, Haberleşme, Enformasyon) iletişim sistemleri sektöründe doğan gereksinime yanıt vermek amacıyla Dünyanın en iyi bilinen markalarından biri olan Grundig Uydu Sistemlerini (GSS / Grundig Sat Systems) ülkemize getirdi.

GSS (Grundig Sat Systems) Hakkında
GSS’nin ana faaliyet konusu, head-end istasyonları olan çoklu kullanıcılar için alıcılar ve dağıtıcılar geliştirmektir. GSS, kurulumunu gerçekleştirdiği yaklaşık 45.000 head-end istasyonu ve 350.000 kaset ile 2007 yılı sonu itibarıyla Almanya’da yaklaşık yüzde 25’lik bir pazar payına sahiptir. GSS kendi IPTV (İnternet Protokol Televizyonu) sistemini geliştirerek toplu iletişim sistemleri pazarına öncülük eden bir kuruluştur. GSS, bir pilot proje kapsamında kendi IPTV teknolojisini hayata geçirmiştir. Özel bir müşterisinin ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla geliştirilmiş interaktif bir konsept de buna dahildir.

gss_sat123

GSS çalışanlarının dörtte birinden fazlası AR-GE Departmanında yeni ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmek için çalışmaktadır. Alman Elektrik ve Elektronik Sanayi Merkez Birliği (ZVEI)’nin bir üyesi olan GSS, derneğin sıkı kontrol kriterlerini yerine getirmektedir ve ürünlerine “A Sınıfı” etiketini koyma iznine sahiptir. GSS, ayrıca DIN ISO 9001 sertifikasına da sahiptir ve bu da ürünlerinin üstün kalite garantisine sahip olduğunun diğer bir göstergesidir. GSS, gelecekteki gelişmelerin ortaklaşa belirlenmesinde etkili olan aşağıdaki uzman kuruluşlarla ile yakın işbirliği içindedir:

  • Alman Elektrik ve Elektronik Sanayi Merkez Birliği (ZVEI)
  • Uydu Alıcı Çalışma Grubu (AG SAT)
  • Alman Kablo İşletmecileri Birliği (ANGA)
Copyright 2014 DİKEY İLETİŞİM ELEKTRONİK.